Перший інтернет-магазин запчастин до техніки

На сторінках онлайн-гіпермаркету Зручний ілюстрований каталог, докладні описи кожної деталі, легке покрокове оформлення заявок, система персональних знижок. Все це вже доступно нашим клієнтам з Росії, найближчим часом запуститься інтернет-магазин і для України. Там буде актуальний асортимент. Крім зручного для користувача інтерфейсу, клієнтам інтернет-магазина Білагро гарантовані:

  • допомога персонального менеджера;
  • ціни з урахуванням системи знижок і бонусів;
  • оперативна доставка по всім населеним пунктам;
  • сертифікати якості на всі позиції.

Ознайомтеся з нашим каталогом і переконайтеся в зручності інтернет-магазину Білагро прямо зараз!

Запчастини через інтернет: просто, швидко надійно.

Тут представлений повний спектр запчастин для тракторів «Білорусь» (МТЗ), ґрунтообробної, посівної, збиральної, кормозаготівельної та іншої сільськогосподарської техніки, причепів, обладнання для тваринництва.
В ілюстрованому каталозі магазина легко вибрати потрібні запчастини. Кожна деталь має докладний опис. Її можна знайти за артикулом, найменуванням та навіть імпортувати замовлення з Excel.
Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками сільгосптехніки та запчастин («Мінський тракторний завод», «Бобруйський завод тракторних деталей і агрегатів», «Мотордеталь» і багато ін.)
Всі представлені на сайті товари мають сертифікати якості.
 

www.1belagro.by – це просто.
Реєстрація на сайті інтернет-магазину відбувається в кілька кліків. Після цього у вас з'являється особистий кабінет, в якому можна не тільки оперативно робити замовлення, а й відстежувати їх статус, доставку, отримувати закриваючу документацію.
Ми цінуємо ваш час, тому продумали зручний інтерфейс магазину і покрокову систему оформлення замовлення. Ми також гарантуємо вам допомогу персонального менеджера, який буде працювати з вашим замовленням від його надходження до отримання замовником.
Особистий кабінет зберігає історію ваших покупок, що дозволяє розраховувати вашу персональні знижки та бонуси.
   
www.1belagro.by - це швидко.
Система замовлення максимально прозора й автоматизована. Наявність товару на найближчому складі і його ціну з урахуванням вашої знижки видно відразу. Замовлені запчастини миттєво резервуються, документи миттєво з'являються в вашому особистому кабінеті.
Крім того, система сама пропонує аналоги кожної оригінальної запчастини.
Де б ви не знаходилися, вам не доведеться довго чекати на постачання замовлення. У філіях Білагро завжди є в наявності основний асортимент.   
 
www.1belagro.by - це надійно.
Ми розробили систему замовлень таким чином, щоби весь процес знаходився у вас під контролем. У режимі реального часу ви можете стежити за статусом виконання замовлення. Про всі його зміни ви оперативно отримуєте повідомлення по e-mail і SMS. У період доставки нашим транспортом за місцем його знаходження.
 

Особливу увагу приділяємо якісній і надійній комплектації вантажу, тому не обмежуємося лише заводським пакуванням, а й підстраховуємо його своєю тарою. Всі наші пакувальні матеріали замовнику надаються безкоштовно.

У разі можливих помилок у комплектації всі витрати по заміні товару беремо на себе.
Наші постійні клієнти можуть розраховувати на особливі умови співпраці.
Краща наша гарантія: компанія Білагро присутня на ринку сільгосптехніки вже 20 років. Серед наших клієнтів найбільші агрохолдинги, фермерські господарства, станції техобслуговування країн СНД.