Готуй сани влітку...

Усім нам належить знову пережити непростий осінньо-зимовий період, з його негодою, природно-кліматичними катаклізмами. І ось тут "рятівником" людства виступає сучасна комунальна техніка, "заточена" на рішення різних проблем, що виникають на вулицях наших міст у зв'язку із складними погодними умовами.

Найпоширенішими видами комунальної техніки є: сміттєвози, підмітальні/поливомоечные машини, снігоприбиральні, аварійно-ремонтні, вакуумні(ассенизаторные), илососные/каналомоечные, навантажувально-розвантажувальні, пескоразбрасывающие та ін. машини, техніка для земляних робіт і так далі. Комунальна техніка також розрізняється по ходовому шасі на колісну і гусеничну, а залежно від джерела енергії - на 2 категорії: енергії(двигун внутрішнього згорання), що мають власне джерело, і одержуючі ону із зовнішніх джерел(електропривод від зовнішньої мережі, пневматичний, гідравлічний привід).

Пескоразбрасывающие машини
- це техніка, сприяюча зниженню оледеніння на вулицях міста в зимовий період. Окрім піску в такі машини завантажуються спеціальні реагенти, що перешкоджають оледенінню або ж просто сіль.

Також в осінньо-зимовий період незамінну функцію виконують снігоприбиральні машини, призначені для прибирання транспортних маршрутів. Снігоприбиральні машини діляться на самохідні і несамохідні, а також розділяються по виду двигуна - електричний він або ж бензиновий. Найекономічнішими є електричні снігоприбиральні машини.


Для забезпечення очищення зливової каналізації в осінній і осінньо-зимовий період застосуються каналопромывочная комунальна техніка, машини якої мають універсальні набір насадок, що забезпечують очищення труб зливової каналізації різної ширини. Також для вакуумного очищення каналізації використовується і илососная техніка, що забезпечує видалення опадів з каналізаційних колодязів, каналізаційних мереж, а потім їх транспортує до пункту утилізації.


На нашому сайті Ви можете вибрати різну комунальну техніку: машини комунальні, навантажувальні, навантажувально-прибиральні, машини жнива. Наприклад, машина комунальна МК.03-82 (виробництво ЧЛМЗ), яка призначена для виконання прибиральних і навантажувально-розвантажувальних робіт, земляних робіт на грунтах I і II категорій, робіт по плануванню майданчиків, засипці ям і траншей. Машина навантажувальна "МП-320"(LDW, 36 Л.С. 4Х4) - без неї не обійтися при очищенні вулиць, площ, доріг і тротуарів від якого щойно випав снігу і сміття, для планування насипного грунту і засипки їм траншей і ям. Цей виробник також добре відомий споживачам. "БЗТДиА" - сучасне промислове підприємство, виробник тракторної техніки для сільського і комунального господарства, запасних частин і колісних дисків. Широко представлено навісне і причіпне устаткування для комунальної техніки - основні виробники Сальсксельмаш, DELTA, ТОВ "Механічний завод" і інші. Це і бульдозерні відвали, вила з притисками різних модифікацій, гідромолоти, грабельні грати, навантажувальні ковши.

Затребувано на ринку устаткування виробництва Сальсксельмаш - наприклад, щітка зимово-річна з поливом МК- 3. Щітка МК- 3 призначена для очищення вулиць, доріг, тротуарів і інших ділянок від сміття, снігу, піщаних наносів методом підмітання. Може використовуватися в комплекті з комунальним відвалом КО- 2,5, навантажувачами фронтальними ПКУ- 0,8 і ПКУ-0,8Б, відвалом бульдозерним ОБ- 2,0.

Лідером продажів компанії Белагро на майбутній сезон можна назвати навісну снігоприбиральну машину СУ 2.1 ОМ(відвал, метальник). Машина є комбінацією фрези-ротора і одинсекційного лівобічного відвала. Патрубок викиду снігу має три фіксовані положення - нахил 30º, 45º, 60º, гідромотор із запобіжниками дозволяє обертати патрубок викиду снігу з кутом 220º, козирок управляється гідроциліндром, забезпечує моментальну зміну кута викиду. Ця снігоприбиральна машина управляє "вектором викиду снігу", що дає відмінний ефект при роботі як усередині, так і поза населеними пунктами. Високопродуктивна фреза снігоприбиральної машини СУ 2.1 ОМ здатна впоратися з сніговим валом будь-якої щільності і висоти. Передбачена установка труби для вантаження в транспортний засіб. Снігоочисник зручний не лише в роботі, але і в монтажі, що дозволять використати трактор для інших робіт.


В цілому у нас сайті Ви зможете знайти широку лінійку сучасного снігоочисного устаткування, у тому числі, навісні снігоприбиральні машини(виробництво ТОВ Механічний завод), снігоочисники від УралАгроМаш, снігоочисники фрезерно-роторні від Дорэлектромаш, фрезерно-роторні снігоочисники від Евромаш, піскорозкидачі від DEXWAL, Евромаш, Белдортехника, Лидсельмаш, Коммунсельхозхтеника та інш.


Що важливо, фахівці компанії Белагро завжди готові надати свої рекомендації.

Ваша заявка була відправлена. Найближчим часом наші фахівці з Вами зв'яжуться за вказаному Вами телефону.

Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введіть правильний e-mail
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Тема
Тема
застосовність фінансування доставка ціна, наявність інше сервіс та гарантія
Час для дзвінка
08:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
19:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Ми постараємося передзвонити в зазначений час

Якщо ви не хочете чекати, то телефонуйте нашим ввічливим консультантам:

+380 (4735) 3-12-49
Назва
Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введите правильный e-mail
Повідомлення
Ви можете додати будь-які документи (наприклад, список необхідних позицій)