Типи обприскувачів : якій вибрати?

Обприскувачі дозволяють провести хімічну обробку і внесення рідких мінеральних добрив на великих площах в короткі терміни.

Обприскувачі діляться на 3 види: навісні, причіпні і самохідні. 

У навісних найпростіша конструкція. Місткість бака варіюється від 200 до 1000 літрів, деякі виробники встановлюють баки і до 1200 літрів. Ширина штанг - 10-18 метрів. Такі обприскувачі призначені для невеликих площ - до 80 гектар. Вони агрегатуються з тракторами від 9 до 1.4 класу. Простота конструкції дозволяє навісити агрегат на трактор, передача здійснюється за допомогою ВОМ трактора. Це самі недорогі обприскувачі.

Jar-Met.png

У конструкції обприскувачів, які пропонує Белагро, встановлюється мембранно-поршневий тип насоса, він якісніший і продуктивніший. Це італійські або польські насоси.

Опрыскиватели бывают с ручным управлением подачи жидкости на штанги и электронным управлением. Чаще всего на них устанавливают компьютеры Bravo 180s фирмы Arai.

Bravo 180s.jpg

У продуктовому портфелі Белагро представлені навісні обприскувачі "Ремком" і Jar Met.  

У причіпних обприскувачів складніша конструкція, яка дозволяє збільшити місткість основного бака, у них ширша штанга від 18-24 метрів. Штанги можуть мати від трьох до семи секцій і працювати незалежно один від одного. Блок управління регулює рівень подання рідини окремо на кожну секцію.

ремком.jpg

Белагро пропонує обприскувачі з штангою типу "просторова  ферма" - це якісна і довговічна конструкція, у неї немає провисання на усій ширині, що дозволяє витримувати загальну висоту на усій ширині штанги відносно рівня грунту.  

Штанга Пространственная ферма.jpg

При виборі обприскувача треба враховувати контурность полів, оброблювані культури, якою сівалкою по ширині захоплення робилася сівба.

На посівах з технологічною колією   бреши виборі ширини захоплення штанги, необхідно враховувати кратність ширини захоплення сівалки, щоб перекривати ширину посівів між коліями і при цьому не здійснювати подвійного перекриття. Наприклад, при посіві сівалками СЗ 3.6 п'ять проходів сівалки перекриватимуться штангою шириною 18 метрів. Для повного перекриття і попадання в технологічну колію кратність проходів сівалки має бути непарним. Звичайно, складно добитися ідеального збігу перекриття, не завжди кратність ширини посівного знаряддя співпадає з шириною штанги обприскувача, рішення у такому разі приходить за допомогою перекриття подання рідини на крайні/крайню секцію.

Об'єм бака підбирається з урахуванням планованої норми внесення розчину і контурности полів, так щоб рідини вистачало на цілий прогін, не доводилося зупинятися посередині поля і дозаправлятися.

Норма внесення гербіцидів варіюється від 50 до 350 л на гектар. Середня норма - 200 літрів на гектар. Чим нижче норма внесення на гектар, тим більше економії на хімічному матеріалі і ГСМ. Усі штанги на причіпних обприскувачах гідравлічні. Штанга кріпиться до рамки механізму підйому за допомогою маятникового механізму. Для гасіння коливань штанги під час руху по полю встановлені амортизатори.

Сальсксельмаш.JPG

GPS- навігатори допомагають витримати курс незважаючи на велику ширину захоплення. Завдяки комп'ютерам легко відстежувати норму внесення на гектар і оброблену площу.

У деяких обприскувачів у базовій комплектації встановлюється система промивання, в інші її можна поставити за бажанням. Вона включає додатковий бак на 120-350 літрів. Більший бак дозволяє якісніше промити систему. У деяких обприскувачів у базовій комплектації є міксер. Він дозволяє окремо від основного бака змішувати отрутохімікати з водою для порошкових форм гербіциду.

На причіпні обприскувачі встановлюють потужніші насоси. Белагро пропонує обприскувачі з італійськими насосами потужністю від 120 до 260 літрів в хвилину. Це мембрано-поршневые насоси, вони не бояться працювати на суху, без води і не виходять при цьому з ладу, також вони здатні здійснювати повітряне продування системи, тоді як роликові насоси швидко виходять з ладу, якщо немає рідини.

СелАгро GRAND Master.jpg

Причіпні обприскувачі працюють з тракторами тягових класів 9-1.4.

Белагро пропонує причіпні обприскувачі «Ремком», «Сальсксельмаш» и «Селагро».

Самохідні обприскувачі - найдорожчий вид. Вони можуть працювати на пізніших стадіях вегетації рослин, дозволяють проводити обробку по високих рослинах. Це автономна машина, яка вивільняє в господарстві трактор. За об'ємом бака і ширині захоплення самохідні обприскувачі схожі з причіпними.

Белагро 20 років займається постачаннями сільськогосподарської техніки і є офіційним дилером багатьох заводів. Наші фахівці проконсультують вас і допоможуть з вибором техніки.

Вибрати обприскувач 

Ваша заявка була відправлена. Найближчим часом наші фахівці з Вами зв'яжуться за вказаному Вами телефону.

Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введіть правильний e-mail
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Тема
Тема
застосовність фінансування доставка ціна, наявність інше сервіс та гарантія
Час для дзвінка
08:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
19:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Ми постараємося передзвонити в зазначений час

Якщо ви не хочете чекати, то телефонуйте нашим ввічливим консультантам:

+380 (4735) 3-12-49
Назва
Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введите правильный e-mail
Повідомлення
Ви можете додати будь-які документи (наприклад, список необхідних позицій)