Що треба знати, вибираючи сівалку?

Вибираючи сівалку, перше, від чого треба відштовхуватися - від грунту і її обробки. Якщо в господарстві грунт важкий, і ви хочете заощадити і не обробляти її перед посівом ніякими знаряддями, це нульова обробка(так звана технологія No - till). Відповідний для таких робіт тип сівалок - найдорожчий, це обумовлено тим, що сівалка повинна мати великий тиск сошника, щоб прорізати рослинні залишки, які вже є на полі.

Якщо грунт ви культивуєте і дискуєте, але не орете, то це мінімальна обробка грунту(Mini - till). Належну роботу забезпечить тиск сошника близько 60 кг. Такі сівалки трохи дешевші, ніж сівалки для No - till. Але треба розуміти, що, заощадивши на сівалці, ви вкладатимете кошти в додаткову обробку грунт.

Третій варіант - найпростіші сівалки - з маленьким тиском сошника. Конструктивно це найдешевші сівалки, але при експлуатації вони вимагають повного циклу обробки грунту(оранка, культивація, при необхідності боронування).

При виборі сівалки важливу роль грає і те, яку культуру ви висіваєте, а також чи треба вам одночасне внесення добрив. Умовно сівалки можна розділити на:

  • Універсальні. Вони призначені для посіву насіння різних культур, наприклад, зернові і зернотравяные сівалки для зернових, бобових, олійних і деяких технічних культур, а також трав. При зміні культур треба поміняти тільки налаштування сівалки.

  • Спеціальні(бурякові, бавовняні, кукурудзяні, овочеві). Вони призначені для посіву однієї або декількох певних культур. Перенастроювання сівалки на висів іншої культури супроводжується внесенням конструктивних змін.

  • Комбіновані. Це агрегати, на яких встановлені туковысевающие апарати, тобто одночасно з висівом основної культур вносяться добрива.

Ще мають значення і розміри полів. Якщо поля широкі з великим гоном, а також в господарстві великі площі, варто робити упор на збільшення продуктивності сівалки за рахунок ширини захоплення. Якщо контури поля нерівні, а самі поля невеликих розмірів, слід вибирати маневреніші посівні агрегати, які дозволять ефективно засівати околиці полів.

Слід враховувати і відстань між полями. Якщо доводиться пересуватися по дорогах громадського користування, сівалка повинна відповідати транспортним габаритам згідно з правилами дорожнього руху. Якщо ці переїзди часті, важливо, щоб сівалка максимально швидко наводилася з транспортного положення в робоче і навпаки.


Якщо вам потрібна консультація в підборі сівалки, наші менеджери вам допоможуть. Подзвоніть зараз в Белагро.

 

 

Ваша заявка була відправлена. Найближчим часом наші фахівці з Вами зв'яжуться за вказаному Вами телефону.

Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введіть правильний e-mail
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Тема
Тема
застосовність фінансування доставка ціна, наявність інше сервіс та гарантія
Час для дзвінка
08:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
19:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Ми постараємося передзвонити в зазначений час

Якщо ви не хочете чекати, то телефонуйте нашим ввічливим консультантам:

+380 (4735) 3-12-49
Назва
Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введите правильный e-mail
Повідомлення
Ви можете додати будь-які документи (наприклад, список необхідних позицій)