НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПЕРЕД ВИБОРОМ ЕКСКАВАТОРА НА БАЗІ ТРАКТОРІВ «БІЛОРУС»?

Які основні галузі застосування екскаватора-навантажувача або екскаватора-бульдозера?

· будь-які роботи землерийного типу;

· роботи ландшафтного характеру;

· вантажно-переробні роботи;

· планування насипів і укосів;

· сільськогосподарські роботи.

Екскаватор, доповнений таким навісним обладнанням як вила або ківш впорається з риттям траншей для прокладання підземних комунікацій і котлованів під фундамент, завантаженням і розвантаженням будівельних матеріалів, включаючи пісок і щебінь.

Перше, що у вас повинен запитати менеджер з продажу техніки в будь-якій компанії, це на базі якого трактора вам потрібен екскаватор. Найнадійнішим і більш пристосованим для важких робіт, звичайно, є Білорус-92П (спеціальний трактор, призначений для монтажу навантажувального, екскаваторного та іншого обладнання). Частіше за все його рекомендують, якщо клієнт вибирає зміщувану вісь копання.

Наступне важливе питання, як згадали раніше, це зміщувана або не зміщувана вісь копання. Центральна вісь встановлена точно посередині трактора. Відповідно радіус копання у неї трохи менше, ніж у зміщуваної. Зручність копання в вузьких приміщеннях, наприклад, в критих ангарах, у неї менша, ніж у зміщуваної осі. Якщо вісь зміщувана, то вона зміщується як правило на 600-650 мм вправо або вліво від осі, а значить, траншеї можна зробити ширше або зміститися в сторону. Таким чином, за один раз, стоячи на одному місці, можна прокопати рівну траншею шириною від 120 см і більше.

Подумайте заздалегідь, можливо, вам більше підійде зміщувана вісь копання. Вона ненабагато дорожче, а обсяг роботи виконує набагато більший.

Третій момент - яке обладнання вам потрібно встановити спереду трактора. Воно обов'язкове, оскільки служить і як противага, і як підсилювач жорсткості. Наприклад, відвали бувають бульдозерні гідроповоротні або бульдозерні жорсткі. Рекомендуємо брати гідроповоротні, оскільки вони універсальні.

Якщо вам потрібен навантажувач, подумайте, яка вантажопідйомність у нього повинна бути: 750 кг, тонна, півтори тонни.

Що повинно бути встановлено на навантажувачі? Найчастіше наші покупці просять ковші, які в свою чергу бувають: звичайні вантажні з зубами для ґрунту або ковші щелепні. Найчастіше обирають щелепні ковші, тому що вони багатофункціональні. Ківш відкривається - виходить бульдозерний відвал, закривається - відповідно виходить ківш навантажувальний. Звичайні навантажувальні ковші з зубами для ґрунту - не такі універсальні, як щелепні.

Після того як ви визначилися з навісним обладнанням, можна обирати виробника. Є бюджетний сегмент - Борисівський ПМК, Пінський ЗММ - виробляють недорогі, якісні екскаватори на базі тракторів МТЗ. ГАРАНТЪ може зібрати екскаватори на базі будь-якого трактора..

Якщо необхідні більш надійні екскаватори, то варто вибирати з двох виробників - Дорелектромаш та Амкодор. За довгі роки вони показали високі показники по надійності та продуктивності.

Подумайте перед покупкою ще про те, чи потрібна вам гідравлічна розводка на стрілі. З нею ви зможете поставити замість ковша гідромолот або гідробур. Щоб встановити гідроразводку, потрібно провести ланцюг маслопроводов з алюмінієвих трубок і додати ще 1 або 2 секції в розподільник, але це можна зробити й після покупки навіть самостійно.

Купити екскаватор