ТИПИ НАВІСНИХ ФРОНТАЛЬНИХ НАВАНТАЖУВАЧІВ

купить фронтальный погрузчик.jpg


Навісні фронтальні навантажувачі агрегатуються в основному з тракторами «Білорус»: від «Білорус-311» до «Білорус-2022».

Навантажувачі поділяються на кілька типів. Є навантажувачі, які жорстко монтуються на раму трактора (нероз'ємний портал) і мають нешвидкозмінні робочі органи. Портали кріпляться до рами трактора, щоб їх зняти потрібно 1-2 години. Потрібен буде навантажувач, щоб підчепити та зняти цю конструкцію. Робочі органи у них на пальцях. Щоб зняти, наприклад, ківш або відвал, доведеться вибивати пальці. Якщо перед цим техніка довго працює в складних умовах, наприклад, взимку деякі механізми зміни навісного обладнання покриваються іржею, брудом і замінити агрегат одній людині буває проблематично, а іноді навіть неможливо. У деяких випадках їх доводиться вирізати зварюванням.

Наступний тип навантажувачів - швидкомонтовані. Портал на рамі трактора роз'ємний, на стрілі навантажувача є так звані домкрати. Тобто механізатор виходить з трактора, відчіплює портали від стріли одним рухом руки та гідроразводка трактора, опускає домкрати. Навантажувач знімається з трактора за 3-5 хвилин, і трактор може їхати в поле орати або боронувати. Для таких навантажувачів є швидкоз'ємні робочі органи. Є найпростіші модифікації, тобто механізатор повинен вийти з трактора, підійти до ковша, натиснути важіль, сісти в кабіну, зняти ківш і начепити інше обладнання.

Є механічна і гідравлічні модифікації EURO/SMS. Механічна рамка теж вимагає виходу механізатора з кабіни, але ніяких зусиль докладати йому не потрібно. Потрібно просто повернути важіль і зняти навантажувач. Є модифікація, в якій стоїть гідроциліндр. Тоді механізатор в кабіні натискає кнопку, гідроциліндр віджимає кріплення, пальці виїжджають і робочі органи можна змінювати прямо з кабіни. Тобто один робочий орган поставили на піддон, під'їхали до наступного піддону, підчепили їх, не виходячи з кабіни, і почали працювати. Це найцікавіший і дорогий варіант фронтальних навантажувачів.

Білагро тісно працює з заводом «Сальсксільмаш», який випускає майже всі види навантажувачів. Найпростіший в їх лінійці - це нешвидкоз’ємний і нешвидкомонтований ПКУ-0,8. Коштує він близько 100 000 рублів. Є у «Сальськсільмашу» навантажувачі швидкоз'ємні й швидкомонтовані. Це ПБМ-800, ПБМ-1200. А ТУРС-2000 - аналог одного відомого німецького навантажувача.

Іноді сільгоспвиробникам недостатньо висоти підйому трактора, щоб вантажити сільськогосподарські самоскиди. Тому ми уклали договір з заводом «Большая земля». Вони випускають навантажувачі Універсал-800 з висотою розвантаження 4,5 метри. Вони завантажують КамАЗи і навіть залізничні вагони. Універсали-800 є швидкоз'ємні й швидкомонтовані, але є нешвидкоз'ємні й нешвидкомонтовані. Така модифікація дешевше приблизно на 30 000 рублів.

У каталозі Білагро є і польські швидкоз'ємні й швидкомонтовані навантажувачі Metal-Fach. Вантажопідйомність - від 800 кг до 1600 кг. Але їх ціна буде в два рази більше, ніж у «Сальсксільмашу» і «Большой земли», але якість і надійність того варті.

Купити фронтальний навантажувач