ПНЕВМАТИЧНА УНІВЕРСАЛЬНА СІВАЛКА ТОЧНОГО ВИСІВУ FUTURA MAXI 8

Як провести посівну, щоб сходи були хорошими, а догляд за ними - простим?

Пневматична універсальна сівалка точного висіву Futura Maxi 8 - набагато дешевша за імпортні аналоги, і при цьому нічим їм не поступається. Вона виробляється в Білорусі за ліцензією компанії MASCAR S.P.A Італія. Це одна з найцікавіших новинок сезону. Futura призначена для висіву каліброваного насіння кукурудзи, буряків, соняшнику, квасолі, сої. Вона дозволяє одночасно вносити гранульовані мінеральні добрива.

Що в ній особливого:

1.       Футура може сіяти за «мінімальною технологією», забезпечує рівномірну глибину закладення насіння. Якість заглиблення, загортання насіння і в цілому посіву визначає вагу сівалки, 1520 кг, і конструкція висіваючої секції. Тиск сошника на ґрунт регулюється ступінчасто до 135 кг.

2.       Висіваючі секції рухаються плавно на важких і слабо підготовлених ґрунтах. Це гарантує п'ятиступінчасте регулювання тиску сошника на ґрунт і конструкція висіваючої секції.

3.       Futura може довше працювати без зупинок, а значить час на дозаправку і технологічні перерви менші. Це збільшує продуктивність сівалки. Досягається це за рахунок містких бункерів. У них можна завантажити 360 літрів насіння. Бункери для добрив зроблені із нержавіючої сталі. Їх загальний об'єм - 840 літрів.

4.       Стабільну глибину сівби без відхилень і навантаження на дисковий сошник забезпечує подвійна пружина регулювання тиску сошника на ґрунт і бічні опорні колеса регулювання глибини висіву.

5.       Кожна секція сівалки точно копіює рельєф поля завдяки параллелограмній конструкції та збільшеному ходу стійкі.

6.       Постійний незалежний від рельєфу ґрунту привід висівних апаратів. Його забезпечують чотири привідних колеса.

7.       Точність висіву гарантує плавний рух сівалки, надійний висівний апарат і механізми приводу.

8.       Норма внесення добрив налаштовується за допомогою 9-швидкісної коробки передач.

9.       Відстань між насінням в ряду можна регулювати від 2 до 45 сантиметрів. Це дозволяє 18-ступінчаста механічна коробка передач.

10.    Сівалку можна налаштувати на посів з високою точністю і виключити пропуск або висів здвоєного насіння. Це можливо завдяки великому бронзовому зубчатому селектору висівного апарату.

11.   З Футурою просто контролювати глибину сівби та витримувати її незалежно від рельєфу поля та швидкості посіву. Бічні колеса регулювання глибини загортання насіння на балансувальному пристрої легко встановлюються в потрібне положення.

12.   Сівбу на підготовлених ґрунтах можна проводити зі швидкістю до 12км/год завдяки зменшеному навантаженню на привід.

13.   Механізатор може контролювати роботу кожної висіваючої секції за допомогою електронної системи.

Транспортний пристрій для переміщення сівалки дорогами загального користування йде в стандартній комплектації. Перевести сівалку в робоче положення під силу одному механізатору.

Futura Maxi 8 можна з'єднати з будь-яким трактором тягового класу 2.0, якщо він обладнаний навішуванням, валом відбору потужності та гідравлічними виводами.

Ознайомитися з відгуками та задати питання по сівалці Futura Maxi 8 ви можете за адресою: http://rusbelagro.ru/catalog/selskohozjajstvennaja-tehnika/posev/seyalki-propashnie/20236/#preimTab