Корисні поради

Снігоболотохід «Хаскі» (БМЕ-1015): враження від тест-драйву

Безпека - ось, що відчуваєш, коли їдеш і пливеш на «Хаскі». Так, ви не помилилися, саме пливеш. «Хаскі» - це снігоболотохід, здатний пересуватися по воді. Робить він це як за рахунок колісного ходу, так і вбудованого гвинта (гвинт - опція). Нещодавно я був на тест-драйві цієї машини, він проходив у Мінській області в День рибалки на Смолевічському озері.

3389 переглядів 0

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, ОБИРАЮЧИ СІВАЛКУ?

Вибираючи сівалку, перше, від чого потрібно відштовхуватися - від ґрунту і його обробки. Якщо в господарстві ґрунт важкий, і ви хочете заощадити та не обробляти його перед посівом ніякими знаряддями, це нульова обробка (так звана технологія No-till). Відповідний для таких робіт тип сівалок - найдорожчий, це обумовлено тим, що сівалка повинна мати великий тиск сошника, щоб прорізати рослинні залишки, які вже є на полі.

2086 переглядів 0

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПЕРЕД ВИБОРОМ ЕКСКАВАТОРА НА БАЗІ ТРАКТОРІВ «БІЛОРУС»?

Які основні галузі застосування екскаватора-навантажувача або екскаватора-бульдозера?
· будь-які роботи землерийного типу;
· роботи ландшафтного характеру;
· вантажно-переробні роботи;
· планування насипів і укосів;
· сільськогосподарські роботи.

2100 переглядів 0

ТИПИ НАВІСНИХ ФРОНТАЛЬНИХ НАВАНТАЖУВАЧІВ

Навісні фронтальні навантажувачі агрегатуються в основному з тракторами «Білорус»: від «Білоруса-311» до «Білорус-2022».

2566 переглядів 0

ПНЕВМАТИЧНА УНІВЕРСАЛЬНА СІВАЛКА ТОЧНОГО ВИСІВУ FUTURA MAXI 8

Як провести посівну, щоб сходи були хорошими, а догляд за ними - простим?
Пневматична універсальна сівалка точного висіву Futura Maxi 8 - набагато дешевша за імпортні аналоги, і при цьому нічим їм не поступається. Вона виробляється в Білорусі за ліцензією компанії MASCAR S.P.A Італія. Це одна з найцікавіших новинок сезону. Futura призначена для висіву каліброваного насіння кукурудзи, буряків, соняшнику, квасолі, сої. Вона дозволяє одночасно вносити гранульовані мінеральні добрива.

1820 переглядів 0