Доставка

Шановні клієнти, ми раді запропонувати вам різні варіанти доставки ваших замовлень.

Нашим клієнтам ми пропонуємо два способи отримати своє замовлення: самовивіз та доставка автозапчастин і техніки.
1. Самовивіз - клієнт сам забирає техніку з території нашого складу, або вона може бути доставлена за допомогою транспортних компаній. Відвантаження здійснюється у заздалегідь узгоджені терміни.
2. Ми готові доставити ваше замовлення з оплатою при отриманні, для цього у нас існує відділ експедиції. Клієнту всього лише необхідно на етапі узгодження замовлення повідомити менеджеру про необхідність доставки, надати схему проїзду, адресу, повідомити контактну особу і режим роботи.


При цьому необхідно звернути увагу на кілька факторів:
Якщо клієнт потребує термінової доставки або використання транспортних засобів інших підприємств, йому виставляється окремий рахунок на ці послуги. Вартість таких послуг розраховується індивідуально: вона залежить від тривалості маршруту, обсягу і ваги техніки, терміновості доставки та інших умов, які засновані на тарифних ставках використовуваних компаній.


Відправлення техніки через транспортні компанії:

Ви завжди можете запропонувати нам ту транспортну компанію, з якою подобається працювати саме Вам. Але якщо Ви не знаєте, як отримати вантаж у своєму регіоні - ми знайдемо для Вас прийнятний варіант.
Ми можемо відправити вантаж через будь-яку транспортну компанію на Ваш вибір. Або порадимо Вам наші напрацьовані варіанти доставки у Ваше місто.