Акції та спецпропозиції

МОТОБЛОК БІЛОРУС-09Н

Мотоблок Білорус-09Н (дв.HONDA 8,2л.с.) + СЦ-00010 зчіпка універсальна

ЦІНА ЗА ЗАПИТОМ

Мотоблок «Білорус-09Н» у комплекті з сільськогосподарськими машинами та знаряддями можна використовувати для виконання різних робіт на невеликих земельних ділянках з легкими ґрунтами: при оранці, культивації, боронуванні, прибиранні трав, підгортанні картоплі та буряків, перевезенні вантажів. Крім того, мотоблок може служити приводом для кормоподрібнювача, циркулярної пилки, насоса та інших, необхідних в підсобному господарстві машин і знарядь.


Переваги Мотоблока "Білорус-09H":
- Професійний мотоблок;
- Велика потужність;
- Пневматичні колеса;
- Достатня для обробки цілини вага;
- Регульоване кермо;
- Компактні розміри надають зручність в транспортуванні;
- Оснащений японським професійним двигуном з високим моторесурсом і підвищеним ККД (Honda GX270SE). Це дозволить Вам обробляти ґрунт з найбільшою ефективністю;
- Працює з широким спектром навісного обладнання. В результаті Ви використовуєте мотоблок по максимуму в сезонному або цілорічному режимі.
Трансмісія: муфта зчеплення багатодискова, постійно замкнута, працює в масляній ванні з ручним керуванням; коробка передач механічна, ступінчаста, з постійним зачепленням шестерень. Вал відбору потужності задній, залежний, 1200 об/хв при 3500 об/хв двигуна.

Керування мотоблоком:
а) керування подачею палива - важелем з тросовим приводом;
б) керування коробкою зміни передач - важелями через систему тяг;
в) керування валом відбору потужності - важелем на корпусі трансмісії;
г) керування блокуванням диференціалу - важелем через систему тяг;
д) рульове керування - штангове, регульоване по висоті та в горизонтальній площині з можливістю переналагодження на реверсивне, положення вліво чи вправо на кут 15 °;
е) гальмівна система - агрегат з мотоблока і причепа (гальма встановлені на причепі) обладнаний гальмами з можливістю гальмування агрегату під час руху і на стоянці.


Мотоблок МТЗ Беларус
Придбати новинку можна:

  • зв'язавшись з менеджером за телефонами:
        +380 (4735) 3-12-49
        +380 (4735) 3-12-22
        +380 (4735) 3-12-79
        +380 (4735) 2-46-75
        +380 (4735) 2-08-29