Белагро на «ЮГАГРО»: показали техніку і залучили аграріїв

Група компаній "Белагро" взяла участь в 26-ій міжнародній виставці сільськогосподарської техніки, устаткування і матеріалів для виробництва і переробки рослинницької сільгосппродукції «ЮГАГРО 2019»,що відбулася у кінці листопада в Краснодарі.belagro_yug3.jpg Цього року агрофорум зібрав 700+ учасників з 35 країн, виставку відвідали близько 20 000 аграріїв з десятків регіонів Росії.

За дні проведення виставки біля стенду "Белагро" було багатолюдне: підходили аграрії, які приїхали в Краснодар з різних регіонів Росії. Вони цікавилися представленою технікою, консультувалися, купували. Під час "ЮГАГРО" фахівці "Белагро" уклали договори про продаж сільгосптехніки, а по деяких відразу ж отримали оплату. Ось - головний результат виставки. Впізнанність бренду, імідж компанії, інформування про останні новинки і прямі продажі.
Белагро на ЮГАГРОЦього року у нас представлені на стенді Восьмикорпусний навісний плуг FINIST ПЛН 8-40, культиватор КПМ- 14 Євро, мульчировщик, кормороздавач, подрібнювач рулонів і інша техніка різних виробників для рослинництва і тваринництва, - розповідає Наталія Киракосян, менеджер з продажу техніки краснодарського офісу «Белагро». -Є навіть сепаратор для очищення зерна! Велику частину стенду займає техніка необхідна для якісної обробки грунту, для підривання її пластів. Вона розбиває затверділі шари грунту, підриваючи їх. Поєднання ціни і якості "Белагро" техніки, що представляється, завжди привертає увагу аграріїв. Багато гостей стенду цікавилися характеристиками представленого нами культиватора, інших зацікавив плуг FINIST ПЛН 8-40. Менеджери Белагро детально відповіли на усі питання.

"Плуг FINIST підрізує, розпушує, кришить і обертає".

Максим Смеляков, менеджер по продажах техніки "Белагро", детально розповів про переваги і особливості плуга FINIST ПЛН 8-40;

- Навісний плуг FINIST - це посилений плуг, призначений для оранки: встановлена передня планка, посилення в плані розриву. Плуг підрізає, спушує, кришить і обертає пласт ґрунту - все це покращує проникнення повітря, води і поживних речовин до коренів рослин. За допомогою ПЛН 8-40 можна заорювати бур'яни. Продуктивність моделі вище за рахунок збільшеної до 400 мм ширини захоплення кожного корпусу. Загальна ширина захвату плуга - 3,2 метра: за годину їм обробляє до 3,2 га ріллі. Висока стійка і винесені з-під рами корпусу виключають забивання пожнивними залишками.

«С Белагро всегда находим общий язык и понимание»

Алмаз на ЮГАГРО Андрій Южалін, директор регіональних продажів  Об'єднання компаній "АЛМАЗ" :

– Традиційно «ЮгАгро» для нас - це місце зустрічей з ключовими клієнтами південних регіонів Росії і не тільки. Виставка проходить в зручний час, аграрії Росії вже завершують попередній сезон, мають у своєму розпорядженні час і засоби, щоб купити нову техніку на наступний сезон, на весну, початок сівби. «ЮгАгро» цікава виробникам сільськогосподарської техніки: тут можна ще раз заявити про себе і провести прямі продажі техніки. З компанією "Белагро" ми співпрацюємо вже дуже давно. Завжди знаходимо спільну мову і розуміння. Необхідний документообіг і внутрішні процеси взаємодії налагоджені і проходять без запинок. Приміром, хочу відмітити, що в "Белагро" завжди на висоті організація технічного супроводу сільськогосподарської техніки. Правовий супровід гарантійних зобов'язань одиниць сільськогосподарської техніки з боку компанії проходить ідеально. Кожна така виставка - чергове підтвердження, адже ми і тут працюємо на загальний результат.

Придбати техніку АЛМАЗ можна декількома способами:

Ваша заявка була відправлена. Найближчим часом наші фахівці з Вами зв'яжуться за вказаному Вами телефону.

Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введіть правильний e-mail
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Тема
Тема
застосовність фінансування доставка ціна, наявність інше сервіс та гарантія
Час для дзвінка
08:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
19:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Ми постараємося передзвонити в зазначений час

Якщо ви не хочете чекати, то телефонуйте нашим ввічливим консультантам:

+380 (4735) 3-12-49
Назва
Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введите правильный e-mail
Повідомлення
Ви можете додати будь-які документи (наприклад, список необхідних позицій)