Наша історія

figure-01.jpg

Історія групи компаній Білагро

1996

Наша історія починається у 1996 році, коли групою випускників Білоруського державного університету та Білоруського радіотехнічного інституту, було створено першу компанію в місті Мінську, яка і лягла в основу нинішньої Групи Компаній Білагро.

В агробізнес нас привів «його величність випадок»: через зрив постачання, наш склад виявився заповнений запчастинами до тракторів МТЗ. Це було наше перше випробування, наш перший підприємницький іспит, який ми здали на відмінно. Тоді майбутні директори самостійно виконували всю важку роботу: перевозили продукцію з заводів, вантажили запчастини, працювали на складі та організовували доставку Клієнтам.

1998

У 1998 році, лише через два роки, нам вдалося заробити обіговий капітал, достатній для подальшого розвитку і зібрати колектив однодумців. Більша їх частина донині працює на підприємствах, що входять до Групи компаній. Середній вік працівників на той момент був 22-25 років.

Наш основний бізнес зводився до продажу запчастин до сільськогосподарської техніки білоруських заводів-виробників, що в основному входять у два білоруських виробничих об'єднання: МТЗ та ММЗ (РУП МТЗ, РУП ММЗ, БЗТДіА, МЗШ, БЗА, ГЗПД, ВЗТЗЧ і т.д.) - на території Білорусі, Росії, України та Казахстану.

2000 - ПЕРША ФІЛІЯ ЗА МЕЖАМИ БІЛОРУСІ

У 2000 році ми відкрили першу філію компанії за межами Білорусі: м. Москва. Ця філія виконувала функції оптового складу, наближеного до завантажень основних оптових споживачів в Російській Федерації.

Сьогодні на базі Білагро-Москва організовано центральний розподільний склад для всіх наших представництв у Росії.

Розвиток філіальної мережі

У середині 2004 року ми прийняли стратегічне рішення розвивати філіальну мережу на пострадянському просторі. І вже у вересні 2004 року у м. Корсунь-Шевченківський було відкрито першу українську філію.

Сьогодні Група компаній Білагро - це 34 філії у 4 країнах світу (Росія, Білорусь, Україна і Казахстан). Ми постійно прагнемо бути ближче до наших Клієнтів, і щорічно відкриваємо в середньому по 4 нових філії.

Початок продажів техніки та сервісу

2008 рік ознаменувався відкриттям нових напрямків: продажу і сервісу сільськогосподарської техніки. Всього за один рік ми змогли завоювати 2% ринку нових тракторів у Росії!

Вдалий початок послужив потужним поштовхом для подальшого розвитку цього напрямку. Сьогодні ми пропонуємо нашим Клієнтам повний комплекс послуг: від підбору техніки для вирішення конкретних завдань, до гарантійного і післягарантійного обслуговування.

Новий напрямок - продаж спецтехніки

У 2009 році ми не тільки продовжили розвивати напрямок сільськогосподарської техніки, а й вийшли на нові для себе ринки будівельної та комунальної техніки.

Сьогодні ми пропонуємо техніку для всіх галузей народного господарства. Наш асортимент нараховує понад 3000 найменувань.

Всесвітньо відомі бренди

У 2010 році ми продовжили активно розвиватися у всіх напрямках. З того часу наш товарний портфель з техніки поповнився польськими, словенськими та італійськими виробниками (Gaspardo, Metal-Fach, Solar Fields, SIP, Jar-met, UNIA, Samasz, SIPMA, Sitrex), і ми значно зміцнили своє становище на ринку. Ми почали активно розвивати напрямок міні-техніки, яка оптимально підходить для малих ферм і особистих підсобних господарств.


Ми не зупиняємося на досягнутому і щороку розширюємо наш товарний асортимент, щоб пропонувати клієнтам кращу техніку, що відповідає їхнім потребам.

Автозапчастини

Ми відкрили новий напрямок автозапчастин та є дилерами відомих виробників запчастин до вантажної автотехніки: МАЗ, Група ГАЗ Силові агрегати, КамАЗ, ТАІМ, Мінський завод колісних тягачів, Зіл.

Наш сумарний асортимент запасних частин для сільськогосподарської, будівельної, комунальної та вантажної техніки налічує понад 100 000 найменувань.

Тюнінг від Білагро

У 2011 році ми провели експеримент і спробували себе в ролі фахівців з тюнінгу: колеги з мінського офісу модернізували трактор Білорус-622. Клієнти могли познайомитися з ним на численних виставках, в яких ми брали участь.

Зі звичайного «Білоруса» зробили «суперкар» зі шкіряним салоном, з чудовою акустичною системою, великою кількістю ЖК-дисплеїв, карбоновими вставками на кузові та спеціальної сучасною оптикою.


Комунальні машини Гарантъ

В цей же період у нас з'явилося власне виробництво - ми налагодили збирання комунальних машин Гарантъ на базі тракторів МТЗ.
Ці машини відрізняє широкий набір опцій і варіантів комплектації, а також висока якість комплектуючих і збірки.

Сервісна програма

У 2012 році ми представили нашу власну розробку - сервісну програму «Клієнт Білагро». Це зручний інструмент для підбору та замовлення запчастин.

У програмі представлені основні каталоги запасних частин для сільськогосподарської, комунальної, будівельної, лісової та багатьох інших видів техніки. Інтерфейс програми логічний і простий, що дозволяє без зусиль знайти будь-яку необхідну запчастину. Крім того програма дає можливість порівнювати деталі між собою і дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант. Для кожної деталі передбачена візуалізація, є можливість переглянути схеми різних вузлів.

Нова система ціноутворення

У 2013 році ми почали впроваджувати нову систему ціноутворення. Тепер замовлення обробляються швидше, і ви можете бути впевнені в тому, що вам порахують кращу ціну. Тепер вартість для кожного клієнта залежить від його обсягу закупівель. Чим більше і частіше покупки - тим значніше знижка. Так само наша нова система скасовує помилки через людський фактор. Інформація про ваши закупівлі зберігається в єдиній базі даних, і знижки нараховуються автоматично.

Нова система навчання

У 2014 в групі компаній Білагро впровадили систему навчання співробітників за допомогою вебінарів. Завдяки їй ми можемо оперативно навчати співробітників незалежно від того в якій філії, в якій країні вони знаходяться. Так вони швидше отримують інформацію про новинки та надаватимуть консультативну допомогу нашим клієнтів краще.

Розширення географії

Щоб бути ближче до вас, ми постійно розширюємо свою мережу філій. З'явилися нові відділення Білагро в Росії: у 2013 році - в Рязані, а 2014 року - в Курську і Литвиново.

У 2015 - філії у Тамбові, Саратові, Усть-Лабінську, Санкт-Петербурзі, станиці Ленінградській, Ростові-на-Дону, Сальську, Успенському.

У 2016 - підрозділи в станиці Кулика і Слов'янську-на-Кубані.

Білагро онлайн

У 2015 році ми запустили перший онлайн-гіпермаркет запчастин для техніки 1belagro.com. Ще один крок до того, щоб скоротити ваш час на пошук і зробити вибір потрібних деталей комфортнішим. Зараз ми працюємо над тим, щоб цей інтернет-магазин стартував і в Україні, Білорусі та Казахстані.

У 2016 ми відкрили 4 нових сайти: www.belagro.ua – для України, www.rusbelagro.ru – для Росії, www.belagrobel.by – для Білорусі, www.belagro.com.kz – для Казахстану. На кожному з них - актуальний для кожної країни асортимент техніки. На сайтах можна відправити запити про ціну, послуги, отримати консультації про субсидування, дізнатися про акції та спеціальні пропозиції. Так ви можете оперативно отримувати цікаву вам інформацію.

З'явилися й акаунти в соціальних мережах: Білагро на FacebookБілагро на Youtube, Білагро на LinkedIn.

Нові бренди

У 2016 ми стали дилером білоруського виробника техніки - «СПАДАР». Зараз у нас в наявності є прес-підбирачі, навантажувачі цього бренду за досить привабливими цінами.

погрузчик.jpg

Система управління бізнес-процесами

Ми продовжили вдосконалювати системи управління бізнес-процесами та мотивацією. Це прискорює прийняття багатьох рішень всередині компанії, автоматизує нашу роботу. Тільки динамічно розвиваючись ми можемо йти разом з часом і працювати на випередження, а постійне вдосконалення бізнес-процесів підвищує швидкість і якість обслуговування клієнтів.

У 2017 р. ми:

  • відкрили два дилерські центри Ростсільмаш в м. Нижній Новгород і м. Чебоксари

  • запустили продаж техніки Ростсільмаш (Klever) в Узбекистані

  • постачили перший контейнер білоруської мінітехніки (виробництво "Сморгонський агрегатний завод") у Нігерію.

  • відкрили нові торгові точки у РФ: Сасово, Степовий, Кропоткін, Канівська

  • випустили подарункові книги з рецептами білоруської кухні для клієнтів Білагро.

Білагро сьогодні

На сьогоднішній момент ГК Білагро це:

  • 50 000 клієнтів в 30 країнах

  • понад 500 постачальників

  • 40 представництв у 4-х країнах

  • понад 700 співробітників, середній вік 33 роки


Завантажити презентацію про компанію