Наша історія

figure-01.jpg

Історія групи компаній Бєлагро

1996

Наша історія починається в 1996 році, коли групою випускників Білоруського державного університету та Білоруського Радіотехнічного інституту була створена перша компанія в місті Мінську, яка і лягла в основу нинішньої Групи Компаній Бєлагро.

В агробізнес нас привів «його величність випадок»: через зрив поставок, наш склад виявився заповнений запчастинами до тракторів МТЗ. Це було наше перше випробування, наш перший підприємницький іспит, який ми здали на відмінно. Тоді майбутні директора самостійно виконували всю важку роботу: перевозили продукцію з заводів, вантажили запчастини, працювали на складі і організовували доставку Клієнтам.

1998

У 1998 році, через два роки, нам вдалося заробити оборотний капітал, достатній для подальшого розвитку і зібрати колектив однодумців. Велика їх частина якого донині трудиться на підприємствах, що входять до Групи компаній. Середній вік працівників на той момент був 22-25 років.

Наш основний бізнес зводився до продажу запчастин до сільськогосподарської техніки білоруських заводів-виробників, в основному входять в два білоруських виробничих об'єднання: МТЗ і ММЗ (РУП МТЗ, РУП ММЗ, БЗТДА, МЗШ, БЗА, ГЗПД, ВЗТЗЧ і т.д.) - на території Білорусі, Росії, України і Казахстану.

2000 — ПЕРШИЙ ФІЛІЯ ЗА МЕЖАМИ БІЛОРУСІ.

У 2000 році ми відкрили першу філію компанії за межами Білорусі: м. Москва. Ця філія виконувала функції оптового складу, наближеного до завантажень основних оптових споживачів в Російській Федерації.

Сьогодні на базі Белагро-Москва організований центральний розподільний склад для всіх наших представництв в Росії.


Розвиток філіальної мережі

В середині 2004 року ми прийняли стратегічне рішення розвивати філіальну мережу на іншому пострадянському просторі. І вже у вересні 2004 року в м Корсунь-Шевченківський був відкритий перший український філіал.

Сьогодні Група компаній Бєлагро - це 34 філії в 4 країнах світу (Росія, Білорусь, Україна і Казахстан). Ми постійно прагнемо бути ближче до наших Клієнтів, і щорічно відкриваємо в середньому по 4 нових філії.


Початок продажів техніки та сервісу


2008 рік ознаменувався відкриттям нових напрямків: продажу і сервісу сільськогосподарської техніки. Всього за один рік ми змогли завоювати 2% ринку нових тракторів в Росії!


Вдалий початок послужило потужним поштовхом для подальшого розвитку цього напрямку. Сьогодні ми пропонуємо нашим Клієнтам повний комплекс послуг: від підбору техніки для вирішення конкретних завдань, до гарантійного і післягарантійного обслуговування.

Новий напрямок - продаж спецтехніки


У 2009 році ми не тільки продовжили розвивати напрямок сільськогосподарської техніки, а й вийшли на нові для себе ринки будівельної та комунальної техніки.Сьогодні ми пропонуємо техніку для всіх галузей народного господарства. Наш асортимент налічує більше 3000 найменувань.


Всесвітньо відомі бренди

У 2010 році ми продовжили активно розвиватися у всіх напрямках. З тих пір наш товарний портфель з техніки поповнився польськими, словенськими і італійськими виробниками (Gaspardo, Metal-Fach, Solar Fields, SIP, Jar-met, UNIA, Samasz, SIPMA, Sitrex), і ми значно зміцнили своє становище на ринку. Ми почали активно розвивати напрямок міні-техніки, яка оптимально підходить для малих ферм і особистих підсобних господарств.


Ми не зупиняємося на досягнутому і щороку розширюємо наш товарний асортимент, щоб пропонувати клієнтам кращу техніку, що відповідає їхнім потребам.

Автозапчастини

Ми відкрили новий напрямок автозапчастин та є дилерами відомих виробників запчастин до вантажної автотехніки: МАЗ, Група ГАЗ Силові агрегати, КамАЗ, таїмо, Мінський завод колісних тягачів, Зіл.

Наш сумарний асортимент по запасним частинам для сільськогосподарської, будівельної, комунальної та вантажної техніки налічує більше 100 000 найменувань.


Комунальні машини Гарант'

В цей же період у нас з'явилося власне виробництво - ми налагодили збирання комунальних машин Гарант' на базі тракторів МТЗ.


Ці машини відрізняє широкий набір опцій і варіантів комплектації, а також висока якість комплектуючих і збірки.


Сервісна програма

У 2012 році ми представили нашу власну розробку - сервісну програму «Клієнт Бєлагро». Це зручний інструмент для підбору та замовлення запчастин.

У програмі представлені основні каталоги запасних частин для сільськогосподарської, комунальної, будівельної, лісової і багатьох інших видів техніки. Інтерфейс програми логічний і простий, що дозволяє без зусиль знайти будь-яку необхідну запчастину. Крім того програма дає можливість порівнювати деталі між собою і дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант. Для кожної деталі передбачена візуалізація, є можливість переглянути схеми різних вузлів.


Нова система ціноутворення

У 2013 році ми почали впроваджувати нову систему ціноутворення. Тепер замовлення обробляються швидше, і ви можете бути впевнені в тому, що вам порахують кращу ціну. Тепер вартість для кожного клієнта залежить від його обсягу закупівель. Чим більше і частіше покупки - тим значніше знижка. Так само наша нова система скасовує помилки через людський фактор. Інформація про ваших закупівлі зберігається в єдиній базі даних, і знижки вважаються автоматично.


Нова система навчання

У 2014 в групі компаній Белагро впровадили систему навчання співробітників за допомогою вебінарів. Завдяки їй ми можемо оперативно навчати співробітників незалежно від того в якій філії, в якій країні вони знаходяться. Так вони швидше отримують інформацію про новинки і надаватимуть консультативну допомогу наших клієнтів краще.


Розширення географії

Щоб бути ближче до вас, ми постійно розширюємо свою філіальну мережу. З'явилися нові відділення Белагро в Росії: в 2013 році - в Рязані, а 2014 року - в Курську і Литвинове.

У 2015 - філії в Тамбові, Саратові, Усть-Лабінська, Санкт-Петербурзі, станиці Ленінградській, Ростові-на-Дону, Сальське, Успенському.

З 2016 - підрозділи в станиці Кулика і Слов'янську-на-Кубані.


Белагро онлайн

У 2015 році ми запустили перший онлайн-гіпермаркет запчастин для техніки 1belagro.com. Ще один крок до того, щоб скоротити ваш час на пошук і зробити вибір потрібних деталей комфортніше. Зараз ми працюємо над тим, щоб цей інтернет-магазин стартував і в Україні, Білорусі та Казахстані.

З 2016 ми відкрили 4 нових сайту: www.belagro.ua – для України, www.rusbelagro.ru – для Росії, www.belagrobel.by – для Білорусі, www.belagro.com.kz – для  Казахстану. На кожному з них - актуальний для кожної країни асортимент техніки. На сайтах можна відправити запити про ціну, послуги, отримати консультації про субсидування, дізнатися про акції та спеціальні пропозиції. Так ви можете оперативно отримувати цікаву вам інформацію. 

З'явилися і акаунти в соціальних мережах: Белагро на FacebookБелагро на YoutubeБелагро на LinkedIn.


Нові бренди

З 2016 ми стали дилером білоруського виробника техніки - «Спадаро». Зараз у нас в наявності є прес-підбирачі, навантажувачі цього бренду за досить привабливими цінами.


Система управління бізнес-процесами

Ми продовжили вдосконалювати системи управління бізнес-процесами і мотивацією. Це прискорює прийняття багатьох рішень всередині компанії, автоматизує нашу роботу. Тільки динамічний розвиваючись ми можемо йти в ногу з часом і працювати на випередження, а постійно вдосконалення бізнес-процесів підвищує швидкість і якість обслуговування клієнтів.


У 2017 році ми:

  • відкрили два дилерські центри Ростсільмаш в м Нижній Новгород і м Чебоксари

  • запустили продажу техніки Ростсільмаш (Klever) в Узбекистані

  • поставили перший контейнер білоруської мінітехніки (виробництво "Сморгонский агрегатний завод") в Нігерію

  • відкрили нові торгові точки в РФ: Сасово, Степовий, Кропоткін, Канівська

  • випустили подарункові книги з рецептами білоруської кухні для клієнтів Белагро.

Ваша заявка була відправлена. Найближчим часом наші фахівці з Вами зв'яжуться за вказаному Вами телефону.

Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введіть правильний e-mail
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Тема
Тема
застосовність фінансування доставка ціна, наявність інше сервіс та гарантія
Час для дзвінка
08:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
19:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Ми постараємося передзвонити в зазначений час

Якщо ви не хочете чекати, то телефонуйте нашим ввічливим консультантам:

+380 (4735) 3-12-49
Назва
Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введите правильный e-mail
Повідомлення
Ви можете додати будь-які документи (наприклад, список необхідних позицій)