Благодійність

У травні 2012 року Група компаній Білагро стала спонсором команди дитячого футбольного клубу «Атлетик».

Тут тренуються хлопці 2002 року народження. Склад команди - це колишні гравці футбольного клубу «Динамо». Всі вони тренувалися з 6 років, після чого їх відрахували як неперспективних. Однак, тренер Томаш Гумер повірив в юних футболістів, і навесні почалися перші тренування створеного ним клубу «Атлетик». Більш того - результати товариських матчів доводять: серед відрахованих дітей є дуже багато талановитих.

Група компаній Білагро вирішила підтримати гравців і виділила кошти на покупку спортивної форми.

«Видно, як у хлопців горять очі, як вони хочуть грати. Ми хочемо, щоб збувалися їхні дитячі футбольні мрії. Потрібно, щоб кожен займався в житті своєю улюбленою справою. Адже будь-яке заняття повинно бути в задоволення», - стверджує генеральний директор Групи компаній Дмитро Миколайович Столяр.

У домашніх і виїзних товариських матчах, в яких регулярно бере участь клуб, хлопці займають призові місця. Так, у першості з футболу 2011-2012 серед гравців 2002 року народження (вища ліга) команда «Атлетик» зайняла 1-е місце. А окремі футболісти отримали звання Кращого бомбардира, Кращого воротаря і Кращих гравців першості.

Тренер «Атлетика» відзначає успіхи своїх підопічних: «Від тренування до тренування гравці удосконалюють техніку і тактику. Радісно бачити, як вони ростуть. Успіх хлопців ще раз доводить, як важливо дати шанс на здійснення мрії».