Кар'єра у нас

Станьте членом Команди Білагро!

HRB18_winner.png

ГК Білагро - це компанія, яка динамічно розвивається, у нас понад 700 співробітників.

Про нас в цифрах:

  • Середній вік персоналу 30-35 років.

  • Невисока плинність персоналу.

  • Структура персоналу: близько 50% - це персонал продажів і підрозділів офісів, які супроводжують діяльність Компанії. Друга половина - це робочий персонал: водії, служба охорони, працівники складу та адміністративно-господарських відділів.

Наша команда

Ми формуємо команду з професіоналів зі здоровими амбіціями, відповідальною життєвою позицією і прагненням до власного розвитку. Наші співробітники – це люди які легко навчаються зі здатністю швидкої адаптації до змінного середовища ринків, вони вміють розставляти пріоритети, домагатися кращих результатів.

Чим ми привабливі для Вас?

  • Компанія надає безліч можливостей професійного та особистісного зростання.

  • Ви отримаєте досвід роботи в міжнародній компанії, що працює на різних ринках.

  • Ваш заробіток буде конкурентоспроможним.

  • Прозора система мотивації, в основі якої закладено Вашу результативність в роботі.

  • У підрозділах продажу Компанії заробіток не має обмежень.

  • Ви зможете пишатися тим, що ми робимо разом!

Наші вакансії


Актуальні вакансії в ГК Білагро доступні за посиланням.

Наші принципи

Корпоративна бізнес-школа Білагро

bbc.jpg

Ми розуміємо, що наш персонал - наш найцінніший ресурс, тому у нас працює Корпоративна бізнес-школа Білагро, ми створюємо власні корпоративні програми навчання, розроблені для Компанії. У Бізнес-школі Білагро організовано програми підвищення кваліфікації для співробітників різного рівня, а також проводяться різні розвивальні заходи. Інвестиції в наш персонал складають основу нашого довгострокового успіху.


Корпоративна культура

Наша корпоративна культура - це те, що нас об'єднує, мотивує працювати згідно з прийнятими правилами. Це визнані норми поведінки та управління, які пояснюють, чому ми працюємо саме так. Вони нерозривно пов'язані з місією Компанії, з її цінностями. Корпоративна культура у нас регламентована і підтримується масштабними корпоративними заходами різної спрямованості, а також внутрішнім корпоративним онлайн-виданням.


Перевага професіоналізму, а не старанності

Підвищення рівня власного професіоналізму - завдання кожного співробітника ГК Білагро.


Гарантії в обмін на відповідальність

Гарантії надаються кожному співробітнику відповідно до соціальних зобов'язань бізнесу, але цінність співробітника для Компанії визначається його внеском у загальний результат і здатністю нести відповідальність за результат.

Лояльність співробітника розглядається як відповідність його особистих цілей цілям Білагро, при якій цінності, розуміння успішності визначаються Компанією і співробітником ідентично, що створює умови для партнерських відносин.

Лояльність співробітника розглядається як відповідність його особистих цілей цілям Білагро, при якій цінності, розуміння успішності визначаються Компанією і співробітником ідентично, що створює умови для партнерських відносин


Мотивація на досягнення результату

Білагро не купує робочий час співробітників, а купує результат, заздалегідь детально обумовлюючи, скільки та за який результат буде виплачено. Система оплати праці в Білагро орієнтована на створення умов, при яких співробітник має можливість заробляти гроші, а не отримувати заробітну плату.

Білагро прагне використовувати в роботі сучасне обладнання та інноваційні розробки, вітає і заохочує ідеї співробітників з поліпшення та автоматизації бізнес-процесів і впроваджує їх.

Сприятливі умови роботи

Трудові відносини Компанії зі співробітниками регламентуються законодавством РБ. На додаток до норм трудового права, компанія гарантує працівникам соціальний пакет. Ми офіційно платимо всю заробітну плату і відповідні податки. Ми прагнемо забезпечити кожному співробітнику максимально сприятливі умови для роботи в Компанії. Обладнане робоче місце - запорука комфорту для співробітника, а відповідно - один з кроків до підвищення ефективності роботи співробітників і компанії в цілому.