Про нас

23 роки успішного розвитку.

Білагро — найбільший постачальник техніки та обладнання для всіх галузей народного господарства. Один з головних наших напрямків — техніка для сільського господарства, будівництва, лісозаготівельної, комунальної галузі та багатьох інших.

Наш асортимент нараховує понад 3000 одиниць техніки та понад 40 000 артикулів запчастин до неї. Все це ми реалізуємо за мінімальними цінами, оскільки виконуємо прямі постачання з заводів виробників і є дилерами багатьох з них. У нас понад 250 партнерів постачальників. Серед них: РУП «Мінський тракторний завод», METAL-FACH, Група компаній «Алмаз», Група Компаній SOLAR FIELDS, ТОВ ВАТ «Амкодор», СЗАТ "МАЗ-МАН".

23 роки ми надаємо повний комплекс послуг від консультацій при виборі техніки до гарантійного і післягарантійного обслуговування.


Власна сервісна служба.

У Білагро є служба технічного сервісу. Інженери виконують передпродажну підготовку техніки, її обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт, відновлення і модернізацію, встановлення додаткового обладнання.

Терміновим ремонтом займаються фахівці мобільних сервісних бригад, готові виїхати на місце. На всі роботи ми оформляємо замовлення-наряд і надаємо гарантію. Технічний сервіс Білагро має сертифікати на виконання всіх видів робіт.


Філії.

Під керівництвом Білагро працює 40 філій в Україні, Білорусі, Казахстані та Росії. Щороку ми відкриваємо нові, щоб бути ближче до вас і оперативно виконувати замовлення. На території кожного регіонального відділення розташовано склад і зручну зону відвантаження.

Нам довіряють більше 40.000 підприємств і господарств в більш ніж 30 країнах світу.

В день ми здійснюємо до 500 відвантажень. За тим, щоб всі замовлення оброблялися як годинник, стежать 850 співробітників.

У Білагро є логістична служба з власними великовантажними машинами. Вона забезпечує оперативні терміни постачання - від декількох годин до тижня залежно від географії.